استفاده از وکیل برای تخلیه ملک

بهترین وکیل متخصص تخلیه ملک در تهران : شغل وکالت در دنیای امروز بسیار تخصصی تر از ده های قبل است. امروزه وکلا حوزه های تحت تسلط خود را به عنوان شاخه ی اصلی فعالیت انتخاب نموده و سعی می کند اغلب دعاوی موجود را در همان حیطه بپذیرند. برای مثال: برخی از وکلا خود را وکیل تخلیه ملک می دانند بدین معنا که توانایی و تبحر خاصی در رسیدگی به پرونده ها و دادخواست هایی تحت عنوان _تخلیه ملک_ دارند. وکیل ملکی متخصص مهارت و تخصص خود را در این زمینه به واسطه گسترش مطالعات و افزایش تجارب کاربردی به دست آورده است.

این حقیقتی غیر قابل انکار است که صرف آگاهی از قواعد و قوانین مرتبط دراین حوزه برای ملقب شدن به وکیل تخلیه ملک کافی نیست. تجارب عملی اهمیت بیشتری در مقایسه با مطالعات محض حقوقی دارند. اگر شما نیز با مسائل خاصی در حوزه قرارداد اجاره مواجه شده اید که حق درخواست تخلیه ملک استیجاری را برای شما فراهم نموده است پیشنهاد می کنیم حتماً به وکیل متخصص در تخلیه ملک مراجعه نمایید تا بهترین مسیر ممکن را جهت رسیدگی به دادخواست مربوطه انتخاب کند.

وکیل برای تخلیه ملک

تخلیه ملک به چه معناست؟

زمانی که شما ملکی را به دیگری اجاره می دهید ممکن است در قرار داد اجاره شروط خاصی را جهت استفاده از ملک برای مستاجر تعیین کنید. اگر هم چنین شروطی را قید نکرده اید قطعاً تاریخ مشخصی را برای اتمام مدت زمان اجاره در نظر گرفته و در این زمینه با مستاجر به توافق رسیده اید. علاوه بر تاریخ اتمام مدت اجاره، مبلغی را به عنوان اجاره بها مشخص کرده که اصولاً باید به صورت ماهانه پرداخت شود.

جدا از مسائل فوق که همگی مبتنی بر قرار داد اجاره هستند برخی از موارد به طور معمول در قراردادها درج نمی شوند. به عنوان مثال: شما به مستاجر نمی گویید که نباید از ملک استیجاری استفاده نامشروع داشته باشد یا اینکه نباید آسیب جدی به ملک وارد کند. تمامی این موارد در قالب قوانین کلی و قواعد عرفی جهت اجرای قرارداد اجاره شناخته می شوند.

حال اگر مستاجر از شروط تعیین شده تخلف ورزد یا بعد از اتمام موعد اجاره، ملک را به شما تحویل ندهد یا اینکه اجاره بها را به مدت سه ماه اعم از متوالی یا متناوب پرداخت نکند و چنانچه آسیبی به ملک وارد سازد همچنین اگر از آن برای جهات نامشروع استفاده نماید شما می توانید درخواست تخلیه ملک را نمایید. این مسائل همان مواردی هستند که شما را به سمت دریافت مشاوره حقوقی تخلیه ملک یا وکیل متبحر در این زمینه سوق می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *